شرکت پخش روشویی صنعتی

علاوه بر روشویی هایی که در سرویس های بهداشتی واقع در خانه های مسکونی وجود دارند، نوع دیگری هم از این محصولات هم دیده می شوند تحت عنوان روشویی صنعتی که در محیط های صنعتی و بزرگ و هر فضایی غیر از خانه استفاده شده و دارای ساختار و جنسی متفاوت تر از سایر روشویی ها می باشند که اکنون از طریق بزرگترین شرکت پخش روشویی، قابل مشاهده و انتخاب بوده و همراه با بهترین جنس و قیمت موجودند.

شرکت پخش روشویی صنعتی

انواع روشویی صنعتی کدامند؟

انواع روشویی صنعتی کدامند؟ تنها مخزن یا محفظه ای که در یک فضای بسته و واقع در سرویس بهداشتی بوده و می توان با آن عملیات شستشو را به راحتی و سرعت انجام داد، روشویی می باشد که در مدل های خانگی و صنعتی مشاهده می گردد.
اما در این بخش می خواهیم راجع به روشویی های های صنعتی صحبت کنیم که در سرویس های بهداشتی عمومی یا سرویس های واقع در مکان های صنعتی و کاری، مورد استفاده و توجه قرار گرفته اند.

در حقیقت می خواهیم به این سوال که پرسیده می شود انواع روشویی صنعتی کدامند؟ پاسخ دهیم که باید گفت انواع این روشویی ها عبارتند از:

  1. روشویی صنعتی تکی
  2. روشویی صنعتی دوقلو

لازم به ذکر است جنس اغلب روشویی های صنعتی در هر مدلی که باشند، از نوع استنلس استیل بوده و معمولاً جنس سنگی یا چینی و شیشه ای در آنها دیده نمی شود.
حال مشخصات کلی ای را که می توان برای این گروه از روشویی ها برشمرد، عبارتند از:

  • بدنه، رویه و لگن روشویی از جنس استنلس استیل می باشد.
  • مجهز به روکش خشدار بوده و بنابراین خط و خش روی آنها نخواهد افتاد.
  • امکان نصب انواع شیرآلات زانویی یا پدالی روی آنها وجود دارد.
  • ابعاد تقریبی از لگن یا سینک روشویی، معادل با طول 33/5 سانتیمتر، عرض 30/5 سانت و عمق 17 سانت خواهد بود.

تولید کننده روشویی صنعتی

تولید کننده روشویی صنعتی در حال حاضر اقدامات بسیاری جهت تولید و ساخت انواع روشویی اعم از روشویی صنعتی توسط کارخانجات فعال تولید کننده روشویی در کشور صورت گرفته که به موجب آن به بسیاری از نیازهای داخلی ای که از این محصول وجود دارد، پاسخی سریع و مناسب ارسال گشته است.

گفتنی است تولیدکنندگان توانا و مطرحی که در عرصه تولید این گروه از روشویی ها به فعالیت پرداخته اند و سابقه ای درخشان همراه با برندی نام آشنا را با خود به یدک می‌کشند، با بهره مندی از هوش و تخصص خود در وهله اول و در مراحل بعدی با تکیه بر تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته صنعتی توانسته اند روشویی های با کیفیت، کاربردی و بادوامی را برای هریک از این محیط ها تولید کرده و روانه نمایند:

  1. بیمارستان ها
  2. کارخانجات و واحدهای صنعتی مختلف
  3. مراکز درمانی متعدد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.