شرکت سازنده روشویی پایه بلند

شرکت سازنده روشویی پایه بلند با بکار گیری پیشرفت هایی که در زمینه بهره برداری از صنایع سنگ و تجهیزات ساختمانی به دست آمده و همچنین با استفاده از خلاقیت و نو آوری مهندسین و کارشناسان جوان که در زمینه طراحی و تولید انواع سینک های روشویی و تجهیزات سرویس بهداشتی مشغول به فعالیت می باشند اقدام به ساخت و عرضه انواع روشویی با پایه های بلند نموده است که علاوه بر زیبایی، کارآیی مدرن تری نیز دارند. 

شرکت سازنده روشویی پایه بلند

جنس انواع روشویی پایه بلند زمینی

جنس انواع روشویی پایه بلند زمینی

بسیاری از افراد که به تازگی اقدام به ساخت آپارتمان می نمایند هنگام خرید تجهیزات سرویس بهداشتی از قبیل شیر آلات، لوله، اتصالات، شیلنگ، سینک و مانند اینها حساسیت و وسواس خاصی از خود نشان می دهند. 

از جمله مواردی که به آن اهمیت داده می شود جنس روشویی پایه بلند می باشد که برای بسیاری از افراد در درجه اول اهمیت قرار دارد. 

روشویی های پایه بلند دارای پایه هایی با ارتفاع 100 الی 120 سانتی متر بوده و این مزیت را دارد که هنگام شست و شوی دست ها نیازی به خم شدن نبوده و برای کسانی که از ناحیه زانو یا کمر دچار مشکل هستند بسیار مناسب می باشند. 

در گذشته روشویی ها را از جنس فلزات ضد زنگ می ساختند که در برابر نوسانات دمایی و رطوبت مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دادند. 

اما امروزه با تغییر سلیقه افراد و همچنین با توجه به توسعه ای که در صنایع کاشی و سرامیک و فرآوری انواع سنگ های ساختمانی به وجود آمده است روشویی هایی از جنس، سنگ، کاشی، سرامیک، بتن و مانند اینها به وجود آمده است. 

روشویی هایی که از سنگ ساخته می شوند از جنس مرمر، تراورتن، گرانیت و موارد دیگری از این قبیل می باشد. 

برخی دیگر نیز از جنس سرامیک ساخته می شوند که در میان بازاریان، معماران و طراحان دکوراسیون داخلی به روشویی های چینی مشهور هستند، این مدل دارای رنگ های متعدد و گاها همراه با طرح و نقش های بسیار زیبایی از گل و بوته بوده و زیبایی خاصی دارند. 

راهنمای خرید روشویی پایه بلند

راهنمای خرید روشویی پایه بلند

بسیاری از فروشندگان هنگام خرید انواع روشویی معیارهایی را به مشتریان یاد آوری کرده و اطلاعاتی را به عنوان راهنمای خرید روشویی در اختیار آنان قرار می دهند که با در نظر گرفتن آن ها می توانند خریدی مطمئن داشته و از خرید خود لذت ببرند. 

برخی از این معیار ها شامل موارد زیر می باشد : 

  • رنگ روشویی که باید با رنگ سرامیک های کف و دیوار ها هماهنگ باشد. 
  • جنس آن ها باید با توجه به مقاومت دیوار ها انتخاب شود. 
  • اندازه این محصول باید با توجه به فضای روشویی یا سرویس بهداشتی انتخاب گردد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.