تولید کننده روشویی نیم پایه

 شرکت ما به عنوان بزرگترین تولید کننده روشویی نیم پایه فعالیت می‌کند و توانست این روشویی ها را در مدل های مختلف ارائه دهد به طوری که این روش‌ها در مدل های مختلف دایره، بیضی، مربع و مستطیل می باشد که متناسب با ابعاد روشویی انتخاب می‌شوند و متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است.

تولید کننده روشویی نیم پایه

نحوه نصب روشویی نیم پایه کوچک

نحوه نصب روشویی نیم پایه کوچک  امروزه روشویی های مختلفی به وجود آمده که طرفداران خاص خود را دارد به طور کلی می توان گفت که انتخاب انواع مختلف روشویی متناسب با متراژ مکانی که مورد استفاده قرار می‌گیرند و همخوانی آن با کاشی و سرامیک و شیرآلات ضروری است‌.

به روشویی های نیم پایه، روشویی دیواری نیز گفته می شود که این روشویی ها کاربرد های زیادی دارند روشویی نیم پایه نوعی روشویی دیواری می باشد که به زمین و اتصالی ندارد.

 برای نصب و راه اندازی این روشویی های نیم پایه از کابینت استفاده نمی‌شود و به صورت مستقل به دیوار سرویس بهداشتی نصب می شود که ظاهرا این روش ها کاملاً ساده می باشد و به فضایی که در سدویس اشغال می کند بستگی دارد.

 برای نصب روشویی نیم پای باید بسیار دقت کنید زیرا اگر این کار را درست انجام ندهید دچار مشکل می شوید و زیبای خود را نیز از دست می‌دهند.

بهترین زمان  برای نصب روشویی ها زمانی است که تمام شیرآلات و لوله کشیها انجام شود و در مرحله آخر برای فیکس کردن از این روشویی ها استفاده می کنیم.

  نصب روشویی نیم پایه همانند دیگر روشویی می‌باشد و  نکته قابل توجه این است که باید توجه زیادی به ارتفاع این روشوییها شود.

این ارتفاع متغیر می باشد و قابل جابجایی است و بهترین ارتفاع برای این روشویی های بدون پایه ۸۸ سانتی متر از سطح زمین می باشد.

باید کاسه را با دریل کاری و پیچ و روپلاک به دیوار نصب کنید.

مرجع خرید روشویی نیم پایه

مرجع خرید روشویی نیم پایه  شرکت ما به عنوان بزرگترین مرجع خرید روشویی نیم پایه فعالیت می‌کند و توانسته محصولاتی را ارائه دهد که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و توانسته سلیقه تمامی مشتریان را به خود جذب کند.

 فروش این محصولات به صورت غیر حضوری به آنلاین از طریق این سایت امکان پذیر است به طوری که شما می توانید مدل‌های مختلف این روشوییها در سایت مشاهده و متناسب با سرویس خود انتخاب کرده و این محصول را تهیه کنید و در خرید در حجم بالا و قیمت مناسب نیز بهره مند شوید.

 نصب و راه اندازی این روشوییها بسیار آسان است و با دریل‌ کارب های بسیار ساده بر روی دیوار نصب می‌شود و می‌توان جلوی بصری فوق العاده زیبا را به سرویس شما هدیه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.