تولید کننده توالت فرنگی ثابت

مرکز تولید کننده توالت فرنگی ثابت در کشور ما با استفاده از همه بهترین متریال و  مواد اولیه و با به کارگیری دستگاه های صنعتی در حوزه تولید انواع سرویس بهداشتی فرنگی در مدل‌های مختلف، این محصول را با کیفیت بالا تولید می نماید. تولیدات این کارخانجات، توسط نمایندگی مجاز فروش و پخش مستقیم و همچنین شرکت پخش آنلاین این محصولات در سراسر کشور توزیع و فروش می‌رسد.

تولید کننده توالت فرنگی ثابت

انواع مدل های توالت فرنگی ثابت

انواع مدل های توالت فرنگی ثابت

توالت‌های فرنگی در دو نوع ثابت و پرتابل و سیار تولید و طراحی می‌شوند. انواع مدل های توالت فرنگی ثابت در بازار بورس این ملزومات بسیار متنوع است و به همین دلیل در زمان خرید باید به فاکتورهای مختلفی توجه شود. این ملزومات بهداشتی با توجه به پارامترهای زیر به انواع گوناگون تقسیم بندی می‌شوند:

  • شکل کاسه: توالت فرنگی ثابت بر اساس طراحی و شکل کاسه به مدل‌های کشیده، نیمه کشیده و توالت فرنگی گرد تقسیم می‌شوند که بسته به فضای در اختیار می‌توان از مدل‌های مختلف استفاده کرد.
  • محل تعبیه توالت: توالت‌های فرنگی را می‌توان به دو صورت دیواری و زمینی نصب کرد. نوع نصب وابستگی مستقیمی به محل ورودی و خروجی آب و محل ورودی فاضلاب دارد. 
  • نوع کاربری: توالت‌های فرنگی بنابر موارد استفاده اشخاص در انواع مدل تولید می‌شوند. این محصولات در ابعاد کوچک برای کودکان و در مدل‌های دارای آپشن‌های ویژه برای افراد معلول و سالمندان طراحی می‌شوند.  
  • سیستم تخلیه: سیستم تخلیه پارامتر دیگری است که در مدل‌های مختلف توالت فرنگی متفاوت است. سیستم گردابی و گرانشی دو نوع از سیستم تخلیه این توالت هستند. 

نمایندگی فروش توالت فرنگی ثابت

نمایندگی فروش توالت فرنگی ثابت

نمایندگی فروش توالت فرنگی ثابت یکی از مهمترین مراجع برای خرید مستقیم و بدون واسطه این محصولات هستند. این نمایندگی‌ها به  دو صورت حضوری و آنلاین مشغول به فعالیت  هستند.

از آنجا که توالت فرنگی ثابت در مدل‌ها و ابعاد مختلف تولید می شود لازم است که خریداران پیش از این اقدام به خرید محصول با توجه به فضای در دسترس خود و همچنین موارد دیگری چون طراحی سرویس بهداشتی اقدام به بررسی محصولات متنوع نموده تا بتواند یک توالت فرنگی مناسب را خریداری نمایند.

قیمت انواع این محصولات با توجه به فاکتورهایی چون برند تولید کننده توالت فرنگی، جنس متریال و مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن، ابعاد و سایز، نوع طراحی و همچنین موارد دیگری چون نوسانات بازارهای ملزومات سرویس بهداشتی متغیر است.

از آنجا که نمایندگی های فروش به عنوان اصلی ترین مراکز عرضه و توزیع محصولات به صورت مستقیم با واحدهای تولیدی در ارتباط هستند کاتالوگ مربوط به هر محصول را در اختیار خریداران قرار داده و محصولات گوناگون را با نرخ اقتصادی به فروش می‌رسانند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.