تولید کننده توالت ایرانی استیل

انتخاب توالت مناسب برای سرویس های بهداشتی اهمیت زیادی دارد و نمی توان از آن چشم پوشی کرد. این روزها در بازار شاهد عرضه انواع توالت ایرانی استیل هستیم که جایگزین مناسبی برای مدل های سرامیکی و سنگی به شمار می آیند. شرکت های تولید کننده از مواد اولیه مختلفی در تولید این محصولات با هدف حفظ دوام و عمر مفید آنها استفاده می کنند. در ادامه به بررسی تخصصی توالت ایرانی استیل ضد زنگ می پردازیم.تولید کننده توالت ایرانی استیل

مشخصات توالت ایرانی استیل

مشخصات توالت ایرانی استیل در اکثر خانه های ایرانی و به ویژه مکان های عمومی مانند رستوران ها، مراکز اداری و موسسات آموزشی، استفاده از توالت های ایرانی عمومیت بیشتر نسبت به مدل های فرنگی دارد. به همین علت نیز طراحی و تولید این محصولات از سوی کارخانجات تولیدی با تنوع بیشتری صورت می گیرد.
این روزها یکی از پرطرفدارترین مدل های موجود در بازار انواع توالت ساخته شده از استیل ضد زنگ است که با استقبال بی نظیری از سوی خریداران روبرو شده است. در تولید کاسه توالت های استنلس استیل ضد زنگ 316 نگیر استفاده می شود که در برابر عوامل محیطی به ویژه رطوبت مقاومت زیادی دارد. برخی از مهمترین مشخصات توالت استیل ایرانی عبارتند از:

  • عدم آسیب دیدگی، فرو رفتگی و شکست سطح استیل کاسه توالت
  • عدم جرم گرفتن توالت به علت مقاوم بودن جنس استیل
  • آنتی باکتریال بودن و عدم جذب جرم و آلودگی محیط
  • عدم تغییر رنگ در برابر مواد شوینده و جرم گیر
  • قابلیت عایق کاری بهینه و عدم نشت آب

ضخامت لایه استنلس استیل به کار رفته در تولید این محصول، 1 میلی متر است و ابعاد کلی آن 60*62 سانتی متر می باشد. کاسه های توالت ایرانی در دو رنگ نقره ای و طلایی تولید می شوند که هر دو قابلیت استفاده و نصب در محیط های مختلف را دارند.

مرکز خرید توالت ایرانی استیل

مرکز خرید توالت ایرانی استیل در گذشته انواع کاسه های توالت سرامیکی بعد از گذشت چند سال رنگ اولیه خود را از دست می دادند و گاهاً به علت افزایش یا کاهش گرما دچار شکستگی در قسمت های مختلف می شدند. با جایگزین کردن توالت های استیل به جای مدل های قدیمی می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و تا سالیان طولانی نیاز به تعویض یا تعمیر آنها نخواهید داشت.
برای خرید توالت ایرانی از جنس استیل باید به معیارهای فنی و تخصصی آن، درجه کیفی، مناسب بودن رنگ آن با سرویس بهداشتی خود و برند شرکت تولیدی و خدمات پس از فروش شرکت دقت کنید. خریداران عمده و فعالین بازار برای عرضه این محصول جدید به منطقه مورد نظر خود زودتر از سایر رقبا می توانند به صورت آنلاین و از طریق نمایندگان این سایت اقدام به ثبت سفارش کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.