تولید روشویی خیلی کوچک در تهران

با افزایش قیمت املاک در شهرهای بزرگی مثل تهران به ناچار از متراژ آپارتمان های مسکونی کاسته شده و این کاهش کلی سطح زیر بنای ساختمان موجب شده تا تمام قسمت های یک واحد مسکونی نیز کوچک شوند.

سرویس های بهداشتی از اولین نقاطی است که به این علت کوچک تر شده و همین باعث شده تا روشویی خیلی کوچک برای قرار گیری در فضای محدود سرویس بهداشتی طراحی گردد.

تولید روشویی خیلی کوچک در تهران

آشنایی با مدل های مختلف روشویی

آشنایی با مدل های مختلف روشویی در داخل یک مجموعه سرویس بهداشتی غالباً روال این است که یک روشویی و آینه، یک سنگ توالت ایرانی و اگر جا باشد در همین مکان یک سینک توالت فرنگی و کابینت های زیر دستشویی قرار داده شود. هرچند که اکثراً ترجیح می دهند که سینک توالت فرنگی در داخل حمام قرار داده شود.

روشویی های مدل قدیمی یک کاسه نیمه گرد با پایه هایی از جنس چینی که بر روی زمین قرار می گرفت بوده اند و مجموعه اتصالات آب گرم و سرد و شیرآلات و لوله های تخلیه آب نیز در پشت پایه مخفی می شدند همچنین یک مجموعه آینه و جلو آینه ای برای قرار دهی لوازم آرایشی و بهداشتی نیز در مقابل آینه قرار می گرفته  اما حالا همان مجموعه با استفاده از نبوغ طراحان و صنعتگران با تغییراتی بصورت شیک ترین طرح ها از جدیدترین روشویی و بسیار کامل و جادار طراحی شده اند به صورتی که غالباً یک کمد و یا کابینت در زیر یا اطراف سینک برای قرارگیری لوازم  قرار داده می شود و با ایجاد تفاوت رنگ بندی مجموعه سینک با کاشی داخلی سرویس بهداشتی یک طرح جالب و هماهنگ با کاربرد مطلوب را ایجاد می کنند‌.

روشویی ها اکثراً دیواری و بصورت چها گوش و یا مستطیلی از جنس شیشه، سنگ و یا سرامیک ساخته شده و با رنگهایی متفاوت به فضاسازی داخلی سرویس یک شخصیت هنری می دهند. خریداران و علاقه مندان به خرید کاسه های دستشویی کوچک، بزرگ و یا لوکس می توانند برای بازدید از تمام مدل های موجود آن با وارد شدن به سایت فروش کاسه های دستشویی کوچک اقدام به انتخاب  این طرح ها در رنگ های دلخواه نموده و آنگاه خرید خود را از طریق آن انجام دهند.

بررسی علل استفاده از روشویی خیلی کوچک

بررسی علل استفاده از روشویی خیلی کوچکوجود یک سرویس دستشویی با متراژ کم باعث شده است که تمامی اجزا و لوازم استفاده شده در آن نیز کوچک سازی شوند تا بتوان این لوازم را در کنار هم درون یک سرویس بهداشتی کوچک و محدود جا داد.

کاسه ها و کمدهای دستشویی های خیلی کوچک بصورت دیواری و با طول و عرض و عمق کم طراحی میگردند تا بتوان مجموعه آنها را در کنار هم در فضای کوچک سرویس بهداشتی  جای داد.

اما دقت کنید این کوچک سازی و محدود کردن ابعاد هرگز باعث کاهش کارایی کاسه های کوچک دستشویی نشده و این موفقیت فقط بخاطر نبوغ طراحان و تولید کنندگان کاسه های مدرن کوچک در شرکت تولیدی روشویی برای سرویس های بهداشتی بوده است که توانسته اند شیک ترین طرح روشویی ها را طراحی نموده و به مرحله تولید برسانند و در اختیار مصرف کننده های خود قرار دهند.

این شرکت ها با تولید زیبا ترین و کاربردی ترین روشویی های کوچک علاوه بر رفع نیاز روز افزون بازار داخلی به این محصول همچنین توانسته اند قدم بزرگی را برای معرفی و حضور برندهای سرشناس ایرانی در تولید روشویی های خیلی کوچک در بازارهای صادراتی بردارند تا این محصولات در کنار مشهور ترین برندهای جهانی تولید روشویی در بازارهای کشورهای منطقه رقابت نموده و به فروش برسد و از این راه ارز  آوری خوبی نیز  نسیب  کشور گردد.

شیک ترین طرح روشویی خیلی کوچک

شیک ترین طرح روشویی خیلی کوچکطراحان دکوراسیون داخلی خانه ها برای ایجاد هماهنگی بین دکوراسیون کلی ساختمان و چیدمان داخل سرویس های بهداشتی از ترکیب رنگ ها و طرح ها در داخل آنها با کمک کاشی های دیوار و سرامیک کف و همچنین بهره گیری از مدل های جدید دستشویی و کابینت های سرویس بهداشتی کرده اند که مهم ترین و زیباترین جزء از این طراحی کاسه های دستشویی جدید با طرح های زیبا و اشکال مختلف هستند.

این کاسه ها با عبور از طرح های قدیمی نیم گرد ساده سرامیکی اکنون خود تبدیل به یک اثر هنری شده اند و می توانیم کاسه های دستشویی از جنس شیشه، سنگ، فلز و سرامیک ها را در اشکال هندسی متفاوت و رنگ های خاص به همراه شیرآلات با طرح های زیبا و ست های کابینت از جنس پی وی سی کاملا ضد آب در رنگ های درخشنده هایگلاس را با هم ترکیب کرده و از هماهنگی بین این پیکره یک طرح زیبا را ببینیم که حاصل نبوغ طراحان و مهندسان این صنعت می باشد. 

در زمان های قبل سرویس های بهداشتی در منازل به عنوان یک قسمت قابل طراحی شناخته نمیشدند بلکه آنها فقط جایی برای استفاده روشویی و انجام شستشوی دست ها بودند اما اکنون یک سرویس کامل  بهداشتی با داشتن امکانات و قفسه های متفاوت همراه یک کاسه دستشویی کوچک و زیبا در واقع بخشی از میز آرایش و بهداشت نیز هستند که در آنها حجم بالایی از شستشو های دست و صورت و مرتب سازی مو همچنین مسواک زدن و آرایش صورت انجام می گیرد که یکی دیگر از موارد استفاده روشویی بجز موارد شستشوی ساده دست شده اند.

شرکت تولیدی روشویی خیلی کوچک در کشور

شرکت تولیدی روشویی خیلی کوچک در کشوربا توجه به افزایش احداث خانه های نقلی و کوچک و آپارتمان هایی با متراژ کم و همچنین با توجه به کوچک بودن سرویس های بهداشتی در این آپارتمان های با متراژ کم شرکت ها و کارخانه های تولیدی کاسه روشویی کوچک شروع به طراحی و ساخت و تولید این محصولات نموده اند و در این کار با توجه به درخواست و کشش خوب بازار برای تهیه کاسه های روشویی انواع طرح های روشویی های خیلی کوچک و زیبا را با ابعاد متفاوت و در رنگ بندی های جذاب تولید نموده و روانه بازار مصرف کرده اند.

خریداران عمده و مصرف کننده های کاسه های روشویی  میتوانند برای دیدن طرح های جدید و ابعاد این تولیدات با ورود به سایت فروش روشویی های کوچک و بررسی و مقایسه طرح و قیمت آنها یکی از این محصولات را انتخاب نموده و با استفاده از درگاه خرید آنلاین اقدام به خرید و پرداخت پول آن نمایند و روشویی مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند.

خریداران  بهتر است در موقع خرید خود دقت نمایند که خرید هایشان را فقط از مرکزهای دارای کیفیت انجام دهند تا هرگز مورد سوء  استفاده  واقع نشده و یک خرید سالم و موفق را انجام دهند و همچنین اطمینان نمایند که روشویی خریداری کرده آنها دقیقاً با موردی که در فاکتور ذکر شده همخوانی و مطابقت دارد تا بتوانند از یک خرید خوب لذت ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.