توزیع کننده روشویی پایه دار

روشویی پایه دار، ظاهری لوکس برای سرویس بهداشتی ایجاد می کند. این نوع مدل های متنوعی دارند، مناسب نصب در فضاهای کوچک می باشند، از استقامت بالایی برخوردارند و در اندازه های مختلف تهیه می شوند، دارای رنگها و طرح های بی نظیری هستند و به طور معمول از جنس سرامیک و سنگ تهیه می گردند. توزیع کننده روشویی پایه دار محصولات خود را در قیمت های ارزان و به صورت عمده ارائه می کند.

توزیع کننده روشویی پایه دار

مشخصات سنگ روشویی پایه دار

مشخصات سنگ روشویی پایه دار آیا با مشخصات سنگ روشویی های پایه دار آشنایی دارید؟ مشخصات این نوع از سنگ روشویی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. روشویی های سنگی که از سنگ مرمر تهیه می شوند، زیبایی خارق العاده ای دارند، به همین دلیل بسیار شیک و لوکس هستند.
  در برخی از مدلها سنگ مرمر با حاشیه های طلایی و برنجی ترکیب شده و روشویی شبیه به یک اثر هنری شده است. ترکیب فلز با سنگ مرمر طرح هایی جذاب به وجود می آورد. برخی روشویی ها پایه های فلزی دارند و سینک محصول هم از سنگ مرمر تهیه شده است.
  در قیمت پایه قفسه هایی برای قرار دادن لوازم بهداشتی قرار داده شده است. ایجاد طرح های جالب به کمک سنگ مرمر، مدل های عجیب و دوست داشتنی را به وجود می آورد.
 2. با استفاده از سنگ های سبز فیروزه، روشویی های تمام سنگی پایه دار تهیه می شود. سنگ سبز فیروزه از سنگ های آذرین مانند، گرانیت تهیه می شوند.
  این محصولات بسیار مقاوم هستند و دارای دو تکه پایه و کاسه روشویی می باشند. پایه بر روی زمین قرار می گیرد و کاسه روشویی را بر روی پایه قرار می دهند. محصول توسط فناوری روز جهان، در برابر نفوذ آب و دیگر مایعات مقاوم شده است، طول عمر بالایی دارد، از تنوع رنگ برخوردار است و کیفیت خود را تا مدت های طولانی حفظ می کند.
  از آنجایی که این محصول سایز کوچکی دارد، فضای کمی را اشغال می کند و قیمت مناسبی دارد. پایه این نوع روشویی ها با استفاده از طرح های زیبا، تزئین شده اند. 
 3. در مقابل روشویی هایی هستند که از سنگ های ساده تهیه می شوند و از نظر قیمت، بسیار ارزان تر از نمونه های مرمر و گرانیتی می باشند و برای افرادی که بودجه زیادی ندارند، انتخاب مناسبی خواهند بود.

مرجع فروش روشویی پایه دار

مرجع فروش روشویی پایه دار فروش روشویی پایه دار در مدل های مدرن و زیبا صورت می گیرد.

روشویی های پایه دار برای طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد دارند. مرجع فروش روشویی پایه دار، محصولات بهداشتی درجه یک و با کیفیت ارائه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.