بورس فروش روشویی فلزی

استفاده از روشویی فلزی نسبت به مدل های سنگی و سرامیکی مزیت هایی را به همراه دارد. استحکام و جنس بدنه این محصولات آنها را به گزینه مناسبی برای نصب در محیط های عمومی بدل کرده است. در این مطلب به مشخصات کیفی انواع این محصولات و چگونگی خرید ارزان آنها با کمترین قیمت ممکن می پردازیم. در این مرکز به عنوان بورس فروش آنلاین روشویی، جدیدترین تولیدات ایرانی و خارجی عرضه می شوند.

بورس فروش روشویی فلزی

مشخصات انواع روشویی فلزی

مشخصات انواع روشویی فلزی امروزه داشتن یک سرویس بهداشتی شیک در خانه های مسکونی اهمیت زیادی دارد. برای این امر المان های مختلفی از جمله سنگ های تزیینی، لامپ های رنگی و روشویی های مدرن را نصب می کنند. در این میان نقش روشویی ها بیش از هر لوازم دیگری با اهمیت تر است. چرا که انتخاب نامناسب آنها از نظر شکل ظاهری و جنس می تواند هزینه هایی را برای خریداران به همراه داشته باشد.
یکی از نمونه های پرطرفدار به ویژه برای افرادی که قصد صرفه جویی در هزینه ها را دارند، انواع روشویی فلزی ساخته شده از جنس استنلس استیل است. این محصولات دارای طرح های متنوع مستطیل، گرد و بیضی بوده و در برابر رطوبت مقاومت بسیار زیادی دارند. برخی از مشخصات انواع روشویی فلزی عبارتند از:

  • عدم جرم گرفتن روشویی و کاسه آن
  • امکان تمیز کردن کاسه روشویی با انواع شوینده ها بدون تغییر رنگ
  • عدم پریدگی و آسیب دیدگی لعاب یا روکش روشویی
  • عدم شکستگی یا ترک خوردگی این روشویی ها در برابر ضربه
  • دارای عایق کاری بهینه بدون نشتی آب
  • عدم امکان جاسازی هر گونه مواد مخدر در زیر روشویی

استیل بکار رفته در ساخت این نوع روشویی ها قابلیت ضد خش و ضد اسید بودن را دارند. به همین علت عمر مفید هر کدام از این محصولات به حدود 25 سال و حتی بیشتر می رسد.

عرضه مستقیم روشویی فلزی

عرضه مستقیم روشویی فلزی مقاومت روشویی فلزی در برابر عوامل محیطی موجب شده تا قابلیت نصب آنها در مکان های عمومی نیز فراهم باشد. همچنین استفاده از آنها برای شرکت های خدماتی و اداره ها و موسسات از نظر قیمت و هزینه ها بسیار مقرون به صرفه است.
با توجه به عرضه محدود این محصولات در بازار سراسر کشور برای خرید عمده یا تک فروشی آنها معمولاً چالش هایی پیش روی خریداران وجود دارد. شرکت های خدماتی، برخی مراکز دولتی، شهرداری ها و موسسات خصوصی از جمله بزرگترین خریداران انوع روشویی فلزی هستند.
البته مدل های کوچک با طراحی های مدرن برای منازل مسکونی نیز به صورت محدود از طریق نمایندگان فروش عرضه می شوند. شناخت این فعالین و امکان سفارش عرضه مستقیم روشویی می تواند در کاهش قیمت ها و امکان خرید مدل های جدید تاثیرگذار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.