بورس فروش روشویی ضد آب

نسل جدید روشویی ها که ابتدا در کشورهای خارجی و سپس به صورت گسترده ای در داخل کشور در صنایع ساختمانی مورد استفاده هستند، روشویی ضد آب یا کابینتی هستند که معمولا متشکل از چوب؛ PVC و قسمت روشویی یا لگن دستشویی آن، از جنس سنگ درجه یک است که در انواع مختلفی عرضه می شوند و در دسته کالاهای لوکس ساختمانی قرار دارند.

بورس فروش روشویی ضد آب

خصوصیات انواع روشویی ضد آب

خصوصیات انواع روشویی ضد آب از خصوصیات انواع روشویی ضد آب، می توان به جنس آن ها اشاره کرد که از پایه پلاستیک بوده و از رشد قارچ و باکتری ها جلوگیری می نماید. از طرف دیگر، می توانند دارای یک باکس آینه و همچنین کابینت ضد آب از جنس استیل یا چوب باشند که البته برای مقاومت آن ها در برابر رطوبت؛ تخریب و پوسیدگی، از روکش PVC استفاده می شود. 

انواع روشویی های سرویس بهداشتی، در مدل های پایه دار و دیواری موجود هستند که در انواع چینی، سنگی و کابینت دار موجود هستند که در انواع کابینت دار آن؛ می بایست از مدل های ضد آب استفاده شود، چرا که روشویی ها به صورت مستقیم با آب در ارتباط هستند و احتمال پوسیدگی آن ها وجود دارد. 

فارغ از مدل های پایه دار و دیواری، روشویی های کابینتی؛ از نظر جنس، می توانند چوبی؛ فلزی و PVC باشند که معمولا روشویی های کابینت دار چوبی و MDF، به دلیل تماس با رطوبت آب و به مرور زمان باد کرده و خراب می شود که معمولا برای جلوگیری از موضوع، از پلی استر، چسب و رزین استفاده می شود؛ اما با این وجود، تضمین صد درصدی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و پوسیدگی؛ ایجاد نمی کند. 

روشویی هایی از جنس فلز، قادر به تحمل وزن بالاتری هستند، اما به مرور زمان زیبایی خود را از دست داده و دچار فرورفتگی و مشکلاتی از این دست می شوند و سهم چندانی در معاملات بازار روشویی ها ندارند. 

با این حال، بهترین نوع روشویی کابینتی ضد آب؛ از جنس PVC است که ضد آب بوده و در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است که در برابر حرارت نیز آسیب نمی بیند. البته، در خرید این نوع روشویی های ضد آب؛ می بایست به برند، کیفیت ورق PVC، نحوه چسباندن روکش و نوع رنگی که در آن استفاده می شود؛ دقت نمود که البته تشخیص این موارد؛ خود نیاز به تخصص دارند.

عرضه مستقیم روشویی ضد آب

عرضه مستقیم روشویی ضد آب عرضه مستقیم روشویی ضد آب، در انواع پایه دار و دیواری، از ارزان تا لوکس و سلطنتی، با جنس PVC؛ در تنوع رنگ ها و طرح های مختلف، ابعاد کوچک و بزرگ، ضد خش و مقاوم در برابر حرارت، تضمین کیفیتی برابر با مدل های خارجی، با گارانتی معتبر، دارای طول عمر بالا و با صرفه از نظر اقتصادی؛ به همراه آینه و باکس، از برندهای خوش نام و شناخته شده در بازار ایران، در سراسر کشور و بدون واسطه؛ انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.