با جک بازویی وی تو ایمنی خانه خود را تضمین کنید

جک بازویی وی تو نوعی ابزار است.

معنای اصطلاح جک از عملکرد ابزار تشکیل شده است. جک یکی از پرکاربردترین ابزارهای خانه است.

در حالی که ممکن است مدل‌های بازکن میل جک دیواری در مقایسه با گزینه‌های سربار استاندارد غیرمعمول و ترسناک به نظر برسند، بسیاری از صاحبان خانه‌ها باید به دلیل مزایای بی‌نظیر آن، به ارتقای این نوع ماشین‌ها فکر کنند.

اگر مطمئن نیستید که آیا میل بازکن می تواند برای خانه شما مفید باشد، مزایای زیر را در نظر بگیرید:

فضای ذخیره سازی بهبود یافته: به دلیل نصب در کنار درب گاراژ شما در مقابل سربار، صاحبان خانه می توانند فضای سقف گاراژ در دسترس بیشتری داشته باشند که اغلب برای نگهداری وسایل بزرگ یا نامناسب مانند دوچرخه، کانو و سایر وسایل بزرگ استفاده می شود.

سیستم‌های ریلی مورد استفاده در بازکن‌های زنجیری و تسمه‌ای، مقدار فضای سقف موجود را محدود می‌کنند، در حالی که بازکن‌های میل جک منطقه بسیار مورد نیاز را ایجاد می‌کنند.

از این طرح می توان برای درب های گاراژ بالابر نیز استفاده کرد و نیاز به نصب پنل کاذب را برطرف کرد.

گزینه‌های نصب متغیر: گاراژهایی با سقف‌های بسیار بلند یا کم می‌توانند از نصب درب بازکن در کنار درب بهره ببرند.

درب بازکن های گاراژ با ریل به حداقل 48 اینچ فضای خالی بالای درهای گاراژ نیاز دارند که بسیاری از خانه ها نمی توانند آن را در خود جای دهند.

در این موارد خاص، بازکن های جک میل یک جایگزین بازکن کارآمد و قابل اعتماد ارائه می کنند.

ویژگی های ایمنی بهتر: با درب بازکن های میل جک مدرن، می توانید خیالتان راحت باشد که خانه شما به آخرین پیشرفت های ایمنی از جمله سیستم های برگشت ایمنی و سنسورها دسترسی دارد.

بسیاری از مدل‌های بازکن میل جک را نیز می‌توان به‌گونه‌ای ارتقا داد که دارای یک چراغ 200 واتی برای ایمنی و راحتی بیشتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.