با باتری ماشین ایرانی نیاز به تعویض روغن ندارید

آنها کمی گران تر هستند، اما باتری ماشین ایرانی بسیار رایج هستند و طرح و مفهومی بسیار شبیه به سلول های مرطوب دارند، اما صفحات از آلیاژ کلسیم ساخته شده اند.

به همین دلیل از خوردگی آنها جلوگیری شده و تخلیه خود به دلیل از دست دادن سیال تا 80 درصد کاهش می یابد. بنابراین، آنها مدت زمان بسیار بیشتری را ارائه می دهند، اگرچه در ازای آن باید از بارگذاری بیش از حد آنها جلوگیری کنیم وگرنه می توانیم آنها را برای همیشه غیرفعال کنیم.

به دلیل وجود سوپاپ های ایمنی در داخل باتری است. به لطف آنها، هنگامی که گاز در حالت مایع تحت فشار قرار می گیرد، امکان از دست دادن مایع وجود ندارد. دو نوع وجود دارد.

معمولاً به آنها “خشک” می گویند زیرا استفاده از آب یا ژل ضروری نیست، زیرا از فایبرگلاس برای جداسازی الکترولیت ها استفاده می کنند. آنها بسیار قدرتمند هستند و باعث کاهش ابعاد می شوند.

از سیلیکون برای دادن چگالی بیشتر اسید استفاده می کنند. آنها تخلیه های با شدت بالا را به خوبی تحمل می کنند، اما برای راه اندازی موتورها توصیه نمی شوند.

این نوع باتری بسیار سریع خود را تخلیه می کند، زیرا ظرفیت تامین انرژی برای مدت زمان طولانی را دارد. در این مورد صفحات ضخیم تر هستند، که اجازه می دهد ظرفیت بار بیشتری داشته باشد. آنها در خودروهای الکتریکی یا با نیازهای بالا به این نوع انرژی و همچنین گران قیمت (از 150 یورو) رایج هستند.

مطمئناً این نوع باتری‌ها برای ما آشنا هستند، زیرا از همان مفهوم تلفن‌های همراه، لپ‌تاپ و سایر دستگاه‌های الکترونیکی رایج امروزی ما پیروی می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.