بازرگانی کاسه توالت سنتی

منظور از کاسه توالت سنتی همان توالت ایرانی است که در مدل های جدید و بسیار کاربردی ای مانند کاسه توالت طبی ارائه شده است. این توالت ها یک امتیاز برتر داشته و آن هم اینکه عملیات تخلیه سریع تر انجام گرفته و ضمناً طراحی مناسب و مطابق با اصول پزشکی آن، منجر به عدم تشدید زانودرد و کمردرد در افراد خواهد شد؛ اکنون با وجود اهمیت و کاربرد بالای این توالت، شاهد افزایش فروش و بازرگانی این محصول می باشیم.بازرگانی کاسه توالت سنتی

تاریخچه استفاده از کاسه توالت سنتی در ایران

تاریخچه استفاده از کاسه توالت سنتی در ایراندر رابطه با تاریخچه استفاده از کاسه توالت سنتی در ایران باید گفت که این توالت ها در ابتدا به شکلی ساده تر توسط مغول ها ابداع گشته و لذا بهتر است به آن توالت مغولی گفته شود تا توالت ایرانی!
در زمانی که مغول ها به ایران حمله کردند؛ برای دفع مزاج گودالی را به شکل توالت های سنتی ایرانی کنونی می کندند و روی آن می نشستند که از جهت کلی شباهت زیادی به توالت هایی که اکنون استفاده می شوند؛ داشتند.

از نگاهی دیگر در خصوص تاریخچه استفاده از کاسه توالت ایرانی باید گفت که این توالت ها در صد سال پیش داخل اتاقی جداگانه و بدون دم و دستگاه های امروزی قرار داشته و سیستم کارکردی آن ها مانند توالت های امروزی نبود.
بعدها با گسترش شهرنشینی و توسعه تکنولوژی، توالت های سنتی ایرانی شکل جدیدتر و تکامل یافته تری را به خود گرفته و سیستم عملکردی مجهزتری را نیز پیدا کردند.

اکنون بهتر است بدانید که کاسه توالت سنتی که از اجزای جدایی ناپذیر در سرویس بهداشتی هر منزل و محیطی به شمار می آید؛ متشکل از نمونه های متعددی است که آن ها را در گزینه های زیر نام برده ایم:

  • کاسه توالت ریم باز: در این نمونه، آب از راه کانال دورتادور ریم که دارای حالتی باز می باشد؛ به کاسه داخل گشته و عملیات شستشو انجام خواهد شد.
  • کاسه توالت ریم بسته: در این مدل، ریم دارای حالت بسته بوده و در دو طرف کاسه سوراخ هایی وجود دارد که آب از همان سوراخ ها وارد گشته و در نتیجه عملیات شستشو با بیشترین شدت انجام خواهند گرفت.
  • کاسه توالت طبی: این کاسه دارای سیب مناسبی بوده و در نتیجه از وارد آمدن فشارهای اضافی به کمر و پا جلوگیری کرده و نحوه نشستن درست را به درستی فراهم می نماید.

موارد کاربرد کاسه توالت سنتی

موارد کاربرد کاسه توالت سنتیدر خصوص موارد کاربرد کاسه توالت سنتی که امروزه در سرویس بهداشتی های ایرانی لزوماً یکی از آن ها حتی با وجود توالت فرنگی هم موجود می باشد؛ باید گفت که جهت دفع مزاج یا عملیات تخلیه مورد استفاده قرار گرفته و در نتیجه به سبک شدن بدن و حفظ حالت ریلکسی و راحتی آن کمک خواهد کرد.
بدون وجود این کاسه توالت، نه تنها عملیات دفع ممکن نبوده؛ بلکه با وجود فشارهای زیادی که ممکن است به تمامی اعضای بدن، بخصوص روده و کلیه افراد وارد شود؛ سلامتی افراد با مشکل مواجه شده و ضمن اینکه زندگی نیز از روند طبیعی خود خارج خواهد شد.

شاید عده ای بر این تصور باشند که کاسه توالت های سنتی دارای فایده نیستند؛ اما باید گفت که این تصور اشتباه است.
چرا که اگر نحوه نشستن با اصول صحیح و بدون قوز کردن و خم شدن روی این کاسه ها صورت گیرد؛ چه بسا که از ایجاد آسیب به ستون فقرات و مهره کمر که با پا نیز در ارتباط است؛ جلوگیری خواهد شد.
البته فایده دیگری را هم می توان برای کاسه توالت های سنتی برشمرد و آن هم این است که این کاسه ها با فراهم آوردن امکانی برای تخلیه درست بدن، از ایجاد یبوست و تشکیل بواسیر در بدن پیشگیری کرده که این خود یکی از بزرگ ترین مزیت هاست.

کاسه توالت سنتی چگونه تولید می شود؟

کاسه توالت سنتی چگونه تولید می شود؟کاسه توالت سنتی امروزه تبدیل به یکی از مهم ترین اجزای موجود در هر ساختمانی شده و بدون وجود آن واقعاً امکان تصور یک زندگی عادی و طبیعی وجود نخواهد داشت.
چرا که همه کارها بسته به راحت بودن بدن داشته و این راحتی هم وابسته به کاسه توالت است که عملیات دفع را ممکن می سازد.
این موضوع، خود گواهی است کافی از اینکه کاسه توالت های سنتی دارای چه میزان اهمیت می باشند.

اما می خواهیم در این قسمت به این موضوع بپردازیم که کاسه توالت سنتی چگونه تولید می شود؟
در ارتباط با این سوال، یک پاسخ کلی می توان ارائه داد و آن هم این است که این محصولات طی بهره مندی از مواد اولیه ای مانند سرامیک های درجه یک تا درجه دو و سه ساخته شده و روند تولید آن ها نیز به صورت کاملاً پیشرفته و ماشینی انجام می گیرد.
ماشین آلات و تجهیزات بکار گرفته شده برای تولید کاسه توالت سنتی، کاملاً به روز و مدرن بوده و اغلب آن ها از سیستم اتوماتیک یا خودکار برخوردار می باشند.
در نتیجه‌ی آن کاسه هایی با تعداد انبوه در معرض تولید قرار گرفته و نیاز بازار از این محصول به طور کامل اقناع خواهد شد.

گفتنی است که خط تولید مجهزی توسط کارخانجات مطرح کشورمان برای تولید کاسه توالت سنتی ایرانی وجود داشته که در نهایت توانسته اند محصولی با این مشخصات را تحویل بازار دهند:

  • کاسه توالت سنتی کاملاً بهداشتی
  • کاسه توالت های سنتی متشکل از طرح های مختلف ساده و شیبدار
  • کاسه توالت های سنتی در اندازه های متنوع

بازرگانی فروش کاسه توالت سنتی در تهران

بازرگانی فروش کاسه توالت سنتی در تهرانکاسه توالت سنتی که تبدیل به یکی از پرکاربردترین تجهیزات موجود در یک ساختمان شده و روزانه چندین بار در معرض استفاده توسط افراد مختلف قرار می گیرد؛ امکان مناسبی را برای عرضه توسط مراکز مختلف از جمله بزرگترین مرکز بازرگانی فروش کاسه توالت در تهران به صورت حضوری و به صورت غیرحضوری از همینجا پیدا کرده است.
لذا برای همه خریداران شرایط خرید راحتی از این محصول به وجود آمده و می توانند سفارشات خود را سریع تر به ثبت برسانند.

قابل ذکر می باشد این مجموعه که به عنوان بهترین مجموعه بازرگانی کاسه توالت شناخته شده است؛ تمام تلاش خود را برای ارائه پاسخی مناسب به نیاز و درخواست متقاضیان گرامی کرده و در کمترین زمان ممکن، هر محصول درخواستی را در اختیارشان قرار خواهد داد.
حال اگر شما نیز از خریداران کاسه توالت سنتی هستید؛ می توانید سفارش هایتان را انجام داده و در نهایت از کاسه توالت هایی با این ویژگی ها بهره مند شوید:

  • کاسه توالت باکیفیت
  • کاسه توالت با برندهای معتبر و به روز
  • کاسه توالت با بهترین قیمت فروش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.