بازار فروش روشویی هتلی

هتل ها و سایر مکانهای اقامتی دیگر به علت این که روزانه با تعداد قابل توجهی از مسافرین یا مراجعه‌کنندگان مواجه می شوند و باید با آنها خدمات رسانی کنند معمولا در طراحی ساختمان های خود از مصالح ساختمانی بسیار با کیفیتی استفاده می کنند.

روشویی هتلی از جمله مصالح ساختمانی مورد استفاده در هتل هاست که در اشکال مختلف تولید می شود، که معمولاً صاحبین این مکان های اقامتی وابسته به نوع نیاز خود انواع متفاوت آن را تهیه و مورد استفاده قرار می‌دهند.

بازار فروش روشویی هتلی

معرفی و شناخت انواع روشویی

معرفی و شناخت انواع روشویی شرکت های تولید کننده انواع سرامیک و چینی آلات با تولید انواع مختلف روشویی و متعلقات سرویس های بهداشتی تلاش می کنند تا نیاز بخش عظیمی از استفاده کنندگان از آنها را در داخل و خارج کشور مرتفع نمایند.
انواع مختلف روشویی معمولاً در جنس های متفاوتی از قبیل سنگ، سرامیک، پی وی سی، چینی و سایر جنس های دیگر تولید می شوند، استفاده کنندگان نیز وابسته به نیاز خود از میان جنس های مختلف تولید شده روشویی را که همخوانی بیشتری با محیط مد نظر دارد را انتخاب می کند.
البته برای مکان های مانند هتل ها روشویی های با ترکیب های چندنفره نیز تولید می‌شود که این نوع از روشویی ها معمولاً امکان استفاده همزمان چند نفر را در سرویس بهداشتی های عمومی فراهم می کند.
فرانسوی ها معمولاً در دو دسته ای اصلی کابینت دار و فاقد کابین تولید می شوند که استفاده کنندگان وابسته به نوع نیاز خود و طراحی هایی که در محیط انجام شده است نسبت به انتخاب یکی از آن ها اقدام می کند.

3 نکته مهم در مورد روشویی هتلی

3 نکته مهم در مورد روشویی هتلیمعرفی روشویی هتلی:

روشویی های هتلی به گونه ای از رسوایی‌های کار می گردد که جهت استفاده در محیط های عمومی مانند محیطهای اقامتگاه ها و هتل ها مناسب تر هستند، دلیل نامگذاری این نیروها به روشویی های هتل این است که اکثر آنها دارای جنسی مقاوم در مقابل مواد ضدعفونی کننده رایج در مکان‌های اقامتی هستند و معمولاً آنند اندازه کابینت آنها به گونه ای استاندارد طراحی شده تا افرادی دارای قد متفاوت می تواند به راحتی از آنها استفاده کنند.
در انتخاب تجهیزات سرویس های بهداشتی هتل ها از قبیل رو شویی های مخصوص هتل باید به نکاتی از قبیل موارد زیر دقت کافی داشت.
ارتفاع روشویی: با توجه به اینکه افراد متفاوتی با قد و اندام متفاوت در محیط های هتل ها حضور می یابند مالکین هتل ها و مکانهای اقامتی در هنگام انتخاب یک روشویی مناسب معمولاً تلاش می‌کنند تا ارتفاع استاندارد از کابینت رابرای قسمت پایه آنها انتخاب کنند تا استفاده از آنها برای افراد متفاوت آسان باشد.
جنس روشویی: با توجه به اینکه در طول روز چندین بار در روز های بهداشتی هتل ها توسط کارکنان خدماتی این مراکز اقامتی مورد شستشو و نظافت قرار می گیرند، انتخاب یک روشویی با جنس مناسب و مقاوم در مقابل انواع مختلف مواد ضدعفونی کننده بسیار حائز اهمیت است چرا که بسیاری از مواد شوینده حاوی مقادیر قابل توجهی از محلول های شیمیایی هستند و به همین دلیل امکان از بین رفتن لایه بیرونی آنها در مدت زمان محدودی امکان پذیر است.
از طرفی طراحی داخلی سرویس های بهداشتی هتل ها ارتباط مستقیمی با انتخاب روشویی مناسب دارد چرا که جنس های مختلف به کار رفته در ساخت روشویی ها با یکدیگر متفاوت هستند که همین امر موجب تفاوت هایی در ظاهر آنها می‌شود.
نوع طراحی: به علت اهمیت موضوع طراحی در هتل های متفاوت و تاثیر مستقیم آن بر جذب مسافر، معمولاً طراحان محیط داخلی هتل ها با ایده پردازی های گوناگونی تلاش می کنند تا محیط های مختلفی را در هتل های گوناگونی شکل دهند.

چرا که بسیاری از هتل ها با طراحی کلاسیک، مدرن، فانتزی، نوستالژیک، سنتی، رسمی، خانوادگی، کاری و سایر طراحی های دیگر ساخته شده اند، از این رو یکی از موضوع های پر اهمیت در انتخاب یک روشویی مناسب برای هتل تعیین نوع طراحی آن است.

انتخاب رنگ: با توجه به اینکه در بسیاری از هتل ها طراحان درهنگام طراحی محیط داخلی هتل به رنگ خاصی عنوان رنگ قالب رنگ مخصوص هتل توجهی ویژه ای دارند، انتخاب یک روشویی در رنگ های متفاوت نیز ز بسیار حائز اهمیت است.

تعداد کاسه های روشویی: در بسیاری از هتل ها، سرویس های بهداشتی عمومی وجود دارند که امکان استفاده همزمان چند نفر را پدید می آورند و به همین دلیل تولید کننده های انواع مختلف روشویی با تولید روشویی های چند قلو در کنار هم امکان استفاده از آنها را برای تعداد افراد بیشتری فراهم می کند.

شکل طراحی روشویی: به دلیل آن که معمولا روشویی های مورد استفاده در هتل ها و مکانهای اقامتی از طرف افرادی با قد و قواره های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا روشویی های هتلی دارای عمق مناسبی هستند تا در زمان استفاده از خیس شدن لباس استفاده کنندگان جلوگیری کنند.

شرکت های تولید کننده روشویی هتلی در ایران

شرکت های تولید کننده روشویی هتلی در ایرانخوشبختانه در سال‌های اخیر با افزایش چشمگیر رونق صنعت گردشگری در ایران،  واحد تولید کننده انواع مختلف لوازم سرویس های بهداشتی نیز اقدام به تولید روشویی های مورد استفاده در هتل ها کرده اند.
محصولات تولید شده توسط شرکت‌های داخلی معمولا به علت رعایت کردن استانداردهای بین المللی و داخلی دارای درجه کیفی بسیار قابل قبولی هستند، تا آنجا که همه ساله مقادیر قابل توجهی از محصولات تولید شده توسط این تولیدی ها در قالب محصولات صادراتی به سایر کشورها نیز ارسال می گردد.

شرکت های تولید کننده انواع مختلف چینی آلات و سنگهای سرویس های بهداشتی با تولید ست های مختلف سرویس های بهداشتی این امکان را به وجود آورده‌اند که مالکین و یا طراحان هتل ها بتوانند با خیال راحت از انواع مختلف لوازم سرویس های بهداشتی استفاده کنند، چراکه هم گونه لوازم مورد استفاده در سرویس های بهداشتی هتل ها نقش بسزایی در در زیبایی محیط داخلی هتل دارد.

بازار خرید و فروش روشویی هتلی

بازار خرید و فروش روشویی هتلیهمانطور که گفته شد بازار روشویی هتلی در سال‌های اخیر رشد چشمگیری است از این رو و عرضه مستقیم انواع محصولات تولید شده توسط شرکتهای تولید کننده امکان خرید روشویی هتلی داخلی یا خارجی را برای هتل ها یا واحدهای اقامتی فراهم کرده است.
از طرفی با با توجه به اینکه هتل ها با قصد کسب درآمد از طریق انجام خدمات گردشگری پدید می آیند، عرضه انواع مختلف روشویی ها با قیمت مناسب این امکان را برای استفاده کنندگان از این لوازم فراهم کرده است تا بتوانند در هزینه های اولیه خود صرفه جویی های قابل توجهی را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.