بازار فروش روشویی دیواری

آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که کدام نوع روشویی برای سرویس بهداشتی شما مناسب تر است؟ بدون شک انتخاب مدلی که جای زیادی را اشغال نکند و در عین حال گنجایش لوازم بهداشتی را داشته باشد اهمیت زیادی دارد. با توجه به این موضوع ما می خواهیم به معرفی انواع روشویی دیواری مدرن بپردازیم. همچنین قیمت برخی مدل های پرفروش در بازار نیز به صورت تخصصی بررسی خواهیم کرد.

بازار فروش روشویی دیواری

ویژگی های روشویی دیواری چوبی

ویژگی های روشویی دیواری چوبی روشویی دیواری به مدل هایی می گویند که با کمک چند میخ بر روی دیوار نصب می شوند و کمترین جای ممکن را اشغال می کنند. از نظر شکل ظاهری می توان به سه دسته کلی روشویی دیواری پایه دار، بدون پایه و کابینتی تقسیم بندی کرد. اگر سرویس بهداشتی شما بزرگ است و با کمبود جا روبرو نیستید به سراغ مدل های کابینتی یا پایه دار بروید. این مدل ها قابلیت استفاده جهت قرار دادن انواع وسایل بهداشتی و حتی لوازم آرایشی شخصی نیز دارند.
در صورتی که متراژ آپارتمان شما کوچک باشد توصیه می کنیم مدل های دیواری ساده و بدون پایه را انتخاب کنید. عدم اشغال جا و زیباتر کردن محیط سرویس بهداشتی دو ویژگی مهم این مدل ها هستند.
این روزها یکی از پرطرفدارترین مدل های روشوی دیواری، طرح های تولید شده از چوب و ام دی اف می باشند. این محصولات تلفیقی از چوب و کاسه های روشویی فلزی یا سرامیکی و سنگی هستند که زیبایی خیره کننده ای دارند.

برخی از ویژگی های روشویی دیواری چوبی عبارتند از:

  • قابلیت شستشوی آسان و عدم تغییر رنگ
  • وزن سبک و قابل حمل و امکان جابجایی یا تغییر ارتفاع آن
  • تولید شده در طرح های مدرن و هندسی با ابعاد کوچک و بزرگ
  • عدم جذب ویروس ها و باکتری های موجود در محیط

قیمت خرید روشویی دیواری

قیمت خرید روشویی دیواری قیمت خرید روشویی دیواری تحت تاثیر دو عامل مهم همواره در حال نوسان و تغییر است. عوامل کمی مانند سایز و ابعاد روشویی، نوع سنگ روشویی، وزن و جنس چوب به کار رفته در تولید بخش از فاکتورهای تعیین کننده قیمت هر عدد از این محصولات هستند.
هزینه های تولیدی، نوسانات بازار انواع روشویی و میزان عرضه و تقاضا نیز می توانند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم افزایش یا کاهش قیمت ها را به همراه داشته باشند. اگر به دنبال یک روشویی دیواری با قیمت مقرون به صرفه هستید، مدل های بدون پایه کوچک که از ام دی اف ساخته شده اند را انتخاب کنید.
شرکت های تولیدی و برندهای فعال می توانند با عرضه مدل های جدید و ارسال کاتالوگ تولیدی برای خریداران عمده میزان فروش خود را افزایش دهند. مشاوران و نمایندگان فروش این مرکز آماده همکاری با کلیه خریداران برای ارسال این محصولات به صورت مستقیم با قیمت کارخانه تولیدی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.