بازار خرید کاسه توالت طلایی

 استفاده از کاسه  توالت طلایی و سرویس‌های بهداشتی از دیرباز در میان تمام فرهنگ‌ها رایج بوده و هست ، و در هر کشوری مردمان آن با توجه به فرهنگ خاص خود از انواع این توالتها برای رفع نیاز های خود استفاده می کنند که به صورت کاسه توالت طلایی سنتی و فرنگی قابل استفاده می باشند . 

بازار خرید کاسه توالت امروزه افزایش پیدا کرده است و طرفداران این محصول بهداشتی آن را با قیمت های بسیار مناسب خریداری می کنند و قیمت آن در بازارهای داخلی نسبت به کشورهای دیگر بسیار ارزانتر است. 

بازار خرید کاسه توالت طلایی

اطلاعاتی در مورد کاسه توالت طلایی

اطلاعاتی در مورد کاسه توالت طلاییکاسه توالت طلایی یکی از مهمترین فاکتورها در جلوه مناسب و بهداشتی می باشد. امروزه انواع مدل های فانتزی متنوع و مدل های شیک و لوکسی در بازار موجود می باشند که در محل های عمومی و منزل و شرکت های خصوصی و خیلی از جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. 

کاسه توالت ترکیبی از مواد طبیعی و خام می باشد . از جمله مزایای کاسه توالت طلایی عبارت است از:

 • تمیز کردن آسان، جنس این کاسه ها طوری طراحی شده است که به راحتی و با استفاده از مواد ساده قابل تمیز کردن می باشد. 
 • ضد خط و خش می باشد. 
 • ضد زنگ نیز هستند. 
 • این کاسه ها در برابر شوینده های مختلف و جرم گیر و مواد ضدعفونی کننده هم مقاوم می باشند.

جهت نصب کاسه توالت باید به یک سری نکات توجه کرد که در زیر به آن اشاره می شود و عبارتند از: 

۱.برای نصب این کاسه ها در ابتدا سطح کف را باید کاملا صاف کرد و بدون برجستگی کرد تا کاسه توالت نیز در قسمت زیر صاف باشد. 

۲. در مرحله بعدی باید توجه کرد که سطح کاسه توالت نباید از سطح توالت بالاتر باشد و باید با همدیگر هم سطح باشند، زیرا آب در قسمت سطح جمع شده و به راحتی خالی نمی شود. 

۳. قسمت جلو و قسمت پشت سنگ توالت نباید در جهت قبله باشند و باید در جهت مخالف قبله باشند. 

۴.کاسه توالت باید با دیوارها فاصله داشته باشد. 

۵. کف توالت نیز حتما باید عایق کاری شود تا آب به قسمت سطح بیرون جریان پیدا نکند.

۶. اندازه کاسه توالت نیز مهم است. که به این صورت می باشد که برای سرویس های بهداشتی عمومی به طور معمول از کاسه توالت های عمیق و بزرگ استفاده می شود ولی برای منازل از کاسه توالت کوچکتر و با نسبت سطح عمق کمتر استفاده می گردد. 

البته در مورد نصب کاسه توالت نکته ای که وجود دارد باید به آن حتما توجه کنید این است که برای فضای کوچکتر اندازه کاسه باید کوچکتر انتخاب شود زیرا تا فضای کمتری را اشغال کند و در واقع اندازه سنگ توالت با اندازه سرویس بهداشتی رابطه مستقیمی را دارند. 
 

جدید ترین مدل کاسه توالت طلایی

جدید ترین مدل کاسه توالت طلایی سرویس های بهداشتی و همچنین فضاهای بهداشتی یکی از موضوعاتی است که جزوه ترکیب بندی و طراحی داخلی ساختمان می باشد و به همین دلیل جدیدترین مدل کاسه توالت طلایی به بازار عرضه شده اند. 

جهت تمیز کردن جدیدترین مدل کاسه توالت طلایی به نکات زیر توجه کنید: 

 • برای تمیز کردن این کاسه های جدید می توان از پارچه و فرچه و اسکاچ نیز استفاده کرد.
 • برخی از مواد شوینده ممکن است کاسه توالت را خراب کنند و به همین دلیل از موادی که دارای برند معتبری است باید استفاده کرد. 
 • هواکش موجود در توالت را روشن کرده تا رطوبت موجود در آن تخلیه شود و در آن محل رطوبتی وجود نداشته  باشد ، زیرا اینها محل های مناسبی برای رشد میکروبها و قارچها می باشد.

امروزه جدیدترین مدل های کاسه توالت طلایی وارد بازار شده است و با کیفیت های عالی و با قیمت های ارزان نسبت به جاهای دیگر به فروش می رسد. 

علت استفاده از کاسه توالت طلایی

علت استفاده از کاسه توالت طلاییتوالت سازه ساختمانی است که جهت دفع مدفوع و امکان ایجاد دفع بهداشتی ابداع شده است. دمای مناسب جهت توالتها ۲۰ درجه سلسیوس می باشد. 

علت استفاده از کاسه توالت طلایی این است که مدت زمان استفاده از آن حدود ۵۱ ثانیه می باشد ولی در کاسه توالت فرنگی مدت زمان ان ۱۲۰ ثانیه می باشد. و این مزیت خوبی برای کاسه توالت طلایی می باشد که فرد مدت زمان کمتری روی کاسه می نشیند و این مدت زمان برای سلامتی بهتر است، زیرا اگر مدت زمان بیشتری روی کاسه توالت باشد باعث بروز بیماری های زیادی از  جمله بواسیر و بیماری قلبی و سکته مغزی می شود. 

مزایای استفاده از کاسه توالت طلایی:

 • در برابر سقوط اجسام و ضربه شکسته نمی شود و آسیب نمی بیند. 
 • این کاسه ها به اندازه کاسه های دیگر جرم نمی گیرند.
 • عایق کاری بهینه دارند و نشت آب به آنها نفوذ نمی کند. 
 • به دلیل آب راهه های پیرامون سینک نمی توان مواد مخدر را در این کاسه ها جا سازی کرد. 
 • این کاسه ها طوری طراحی شده اند که هیچ گونه ترشحاتی را در خود جای نمی دهند .


بازار خرید کاسه توالت طلایی در شمال

بازار خرید کاسه توالت طلایی در شمالجهت خرید کاسه توالت ارزان با روکش طلایی در شمال می توانید قبل از خرید ان از جنس و کیفیت محصول و قیمت ان و برند مورد نظر اطلاعات لازم را کسب کرده و بعد از جمع اوری اطلاعات در مورد برند مورد نظر ان را با قیمت مناسب خریداری کنید .

برای خرید این کاسه های توالت طلایی در شمال  می توانید به صورت حضوری به نمایشگاه ها یا فروشگاه های لوازم بهداشتی و شیرآلات ها مراجعه کرده و به صورت حضوری به صورت خرده و یا عمده آن را خریداری کنید و یا می توانید از طریق وب سایت های معتبر بعد از انتخاب محصول با کیفیت و قیمت ارزان و اطمینان از انتخاب محصول مورد نظر آن را سفارش دهید و مورد استفاده قرار دهید. 

کاسه توالت جدید که امروزه تولید شده اند بسیار با کیفیت می باشند و خوشبختانه کارخانه های زیادی در سراسر کشور مشغول به تولید در عرصه این محصول می باشند، که باعث شده است افراد زیادی در این حیطه مشغول به کار شوند . 

همچنین امروزه با گسترش فناوری و علم و دانش و افزایش کارخانه های تولیدی این کاسه توالت های طلایی و قیمت متناسب ان باعث شده است که افراد زیادی در خارج از کشور طرفدار این محصول شوند و ان را به صورت عمده سفارش دهند . 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.